Z větru se stane vichřice. Tma obepne les a pouze světlo spasí vás. - Věštba Flekaté kožešiny

Duben 2014

Hlouběji do duše Leopardí Hvězdy

28. dubna 2014 v 18:47 | Lea |  Ohnivý klan - ostatní
Na první pohled možná klidná, vyrovnaná a sebejistá velitelka Ohnivého klanu není taková, jaká se zdá. Žádná dokonalá povaha, čistý rejstřík.

Legendary Nina's world - díl 2.

25. dubna 2014 v 20:19 | Lea |  Legendary Nina world
Vlastně už třetí, počítá se i úvod! :3

3000! (Návštěv) Blog nebere jen 3000 :(

24. dubna 2014 v 20:18 | Lea
Nedávno jsem dosáhla 3000 návštěv.. já vím, je to málo, ale na mě.. na mě až moc. :O O takové návštěvnosti jsem snila.. a bude lepší!

LBA..?

24. dubna 2014 v 17:42 | Lea
Xanyo.. nemám co říct.. xD


Legendary Nina's world - úvod

22. dubna 2014 v 19:16 | Lea |  Legendary Nina world
Tak si to oživíme.. co říkate?

Divoké kočky mizí z blogů

17. dubna 2014 v 18:58 | Lea |  Pro vás
Stále více a více blogů které podporovaly divoké kočky, měli vlastní klan a obecně pomáhali se nám rozšiřovat, mizí. Články řídnou, aktivita klesá.. stejně jako seběvědomí těch lidí, kteří na ty blogy chodili a zjistili, že ten člověk co se těch práv držel, se tam objeví jednou do roka...

WolfGuest.. má štěňátka?!

14. dubna 2014 v 18:49 | Lea
Všechny jsem vás chránila před živly, kojoty, medvědy i orly. I s mým vlčím přítelem jsme vás chránili, když jste se rozutekly tak jsme vás pochytali. Všechny jste byly stejně zbarvené, tmavě hnědé a místy do šediva, dokonale zbarvené. Naše doupě skryté na západě bylo sice hornaté, ale dobře chráněné. Medvědů tu bylo málo. Avšak žádná z vás neměla stejnou šanci na přežití.
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

~Čtyřka~
Nevím proč, ale asi jsem tě měla nejraději. Vždy když jsi mi utíkala, tak jsem řvala "Dostaneš čtyřku na vysvědčení!" běžela jsem sprintem za tebou, chňapla tě a nesla jsem tě pryč od kojotů, kterých bylo všude plno. Byla jsi stejně aktivní jako tvé sestry, chňapalas po mě jakmile jsem se otočila hlavou k doupěti. Někdy si říkám, proč se všechny chováte tak hravě, když kolem je tolik nebezpečí. No, ale ty jsi nebyla ta šťastná, ta, který přežila. Utopila ses v řece, když jsme tě nesla ke hvězdě. Prošla jsem hlubokou vodou, ale nakonec jsi mi umřela. Doufala jsem, že už je dost mělká, ale nebyla.
~Trojka~
Také jsem tě milovala. Byla jsi skotačivá, hravá, utíkala jsi s radostí za medvědy, kojoty, hlavně co nejdál ode mne. Musím se omluvit za to, že jsi byla můj pokusný králík. Byla jsi první, kterou jsem popadla a utíkala s ní k Hvězdě. Bohužel, proběhla jsem hlubokou vodou a ty jses mi utopila. Bylo mi to líto, ani nevíš jak. Měla jsem hlad, ty jsi měla hlad. Všechno bylo špatně. Běžela jsem zpět už bez tebe.
~Dvojka~
Ty a Čtyřka jste měli největší naději. Nejdřív jsem běžela jen s tebou, jako druhý pokusný králík, ale čtyřka bežela za mnou, Dragon(tvůj otec) mě také doprovázel. Hledala jsem mělké místo u řeky. Nenašla jsem ho, běžela jsem po kraji. Nevím jak se to stalo, najednou jsi byla mrtvá. To mě mrzí, u tebe byla největší naděje. Měla jsem tě ráda jako pravá vlčí matka.
~Jednička~
Ty jsi byla obětní beránek. Pro dobro těch druhých jsi byla pozadu, několik kilometrů od nás všech, ze všech sil jses nás nažila dohnat. Kašlali jsme na tebe, hlídali jsme Dvojku a Čtyřku. Ale nakonec jsi nás dohnala u břehů. Čtyřka a Dvojka mi zemřely, takže poslední naděje jsi byla ty. Našla jsem nejmělčí místo a s tebou v tlamě jsem přeplavala. Trošku ses nalokala vody a já se bála nejhoršího. Neměla jsem jídlo, ty jsi byla polomrtvá, já už skoro taky. Sprintem jsem běžela k Hvězdě, bála jsem se o tvůj život. Nakonec jsme to zvládla. Bylo to holé štěstí, že jsem to dotáhla do konce s tebou, tou, které jsem nejméně věřila.

Odlačí textovka - Janin únos

10. dubna 2014 v 20:00 | Lea |  Jednorázovky
Děj z odlačky, který tam asi nikdy už nevecpu. xD Doufám, že to není moc dlouhé. :c

Tma. Kyselý vzduch. A zase tma. Kassie zaťala pěsti. Byla svázaná. Vedle sebe cítila chladné tělo Karlie. Nejspíš byla ještě omráčená, protože neměla napjaté svaly a necítila žádný pohyb. Blbá Jane, pomyslila si. Nechala nás napálit sladkým úsměvem a hloupým chováním. Najednou na ni dopadl proužek světla, který se stále rozšiřoval. Někdo vstoupil do sklepa. Světlo ji zprvu oslepovalo, ale zvykla si. Než se zase rozkoukala, všimla si Jane kousek od ní jak si prohlíží Karlie. Naštvala se, kolem ní matně zazářila fialová záře která hned pohasla. Jane se zlomyslně ušklíbla.
"Promiň, tady ve sklepě nemůžeš použít svou moc." Pobaveně se usmála ale už s chladným výrazem ve tváři se postavila. Vlasy se jí zase trošku změnily. Možná se to Kess jen zdálo, ale i oči se trošku pozměnily. "Za chvíli se zase uvidíme," řekla a otočila se na podpatku, dřív než stihla cokoliv odpovědět. Pak se najednou zastavila. Ve dveřích se otočila, úsměv se jí ve tváři nadšeně roztáhl. Tleskla a zavřela dveře. To, co udělala, došlo Kess až za chvíli. Něco lepkavého se jí zeshora dotklo.. nejdřív to bylo cítit jako pavouk, ale pak.. byla to nějaká energie. Zářila jako slunce. Chvíli kolem ní poletovala. Tohle mi přece nemůže nic udělat, pomyslela si Kess. Pak to ale zničehonic změnilo tvar a vlezlo jí to do hlavy. Tam se to zvětšovalo, píchalo jako nože.. a pak už zase nebylo nic.

Biologická olympiáda

8. dubna 2014 v 14:00 | Lea |  Jednorázovky
Vysoká holka s červenou taškou na zádech se brodila mezi lidmi. Zaťukala na dveře kabinetu a nervózně si skousla ret.
"Tak už jsi tady," kývla učitelna nadšeně. "Běž do devítky," Holka se poslušně vydala do učebny deváté třídy. Když vešla dovnitř, upřely se na ni pohledy a ona ještě víc zrudla. Došourala se k nejbložší volné lavici, hodila tašku na zem a vytáhla si penál. Zalovila v kapse a vytáhla si svůj talisman - Fluorit. Na klidu jí přidalo to, že přišel její kamarád, co postoupil taky. Když konečně došli všichni, jedna z učitelek se postavila a zahájila Okresní Kolo Biologické olympiády.

Příběh Ohnivého klanu část 34.

3. dubna 2014 v 17:47 | Lea
Stále ticho. Nic nelezlo z keře. Žádné šramocení větviček. A oheň se blížil. Byl blíž než před chvílí. Byl děsivě blízko.

Kopírování se trestá smrtí.
Chceš si pokecat? Chat ZDE

Flag Counter