Z větru se stane vichřice. Tma obepne les a pouze světlo spasí vás. - Věštba Flekaté kožešiny

Červen 2014


Fanfikce Harry Potter - díl 3.

26. června 2014 v 7:40 | Lea |  Fanfikce Harry Potter
Nějak mě to chytlo xD

Fanfikce Harry Potter - díl 2.

24. června 2014 v 19:24 | Lea |  Fanfikce Harry Potter
Sniff, začalo mě to bavit :D

Fanfikce Harry Potter - díl 1.

23. června 2014 v 15:27 | Lea |  Fanfikce Harry Potter
Hi!
Vracím se zpět :3. Fajn, moc dlouho jsem pryč nebyla -.- :DDD
Nevím proč ale tento pokus o fanfikci měl být.. spíš vážný a já z toho udělala spíš směšnou povídku novelu fanfikci. :D No, zatím krátký kousek, jakoby úvod, první kapitola.. je to jedno xD.
Mimochodem, včera jsem zjistila že jsem některé otázky v testu na Pottermore pochopila špatně (chápejte - špatně přeložila :D) Nom, a když jsem si to udělala správně tak mi vyšel Havraspár. :3 Wee, byla jsem nadšená! Nom, prostě to patří mezi moje oblíbené koleje. Takže, teď mě najedete pod přezdívkou: AccioEcho20741 A jop, vím co znamená :D. Některá kouzla vím co jsou. :3
Hehe, zvlášť ty zakázaný. No nic, už nebudu zdržovat, můžete číst :3.

WolfQuest :D

21. června 2014 v 14:21 | Lea
Hehe, zase vás jdu otravovat touto hrou.
Zase po delší době jsem si ji zahrála a no.. jsou to nervy xD.
Nevím jak důležitý tam je zvuk, protože mě zvuk nefunguje, takže varovné tóny a podobné věci vůbec neslyším a nevím, zda-li to mám o to těžší :D.
Nom, narodila se mi tři bílá štěnata a jedno klasické hnědé. Byly s nimi hrozný útrapy. Ale ta cesta do letního sídla! To bylo něco příšernýho! >.< Já si jako idiot vybrala doupě až úplně vzadu a doufala jsem, že se mi to letní sídlo přesune :D. A ono ne :C. Cestou na mě dorážel orel a já jsem potom už skoro mlátila do klávesnice a řvala na ten počítač "To nejde! To nejde!" A jednou jsem i řekla "Co je to za hru, že se bojím?" Ten můj partner - Lowell byl pěknej.. no, nebudu říkat co. Ale občas mi pomáhal a lovil i při cestě do letního sídla.
Abysme si to ujasnili - já žeru jen mršiny, protože jednou jsem se pokusila lovit ty elky nebo co to je a nic jsem neulovila, a málem jsem chcípla ._. Od té doby s tím končím.
Nah, v půli cesty mi přiletěl orel a sebral mi jedno bílé štěně - Suryu. Chtěla jsem ho zabít, ale jaksi jsem to nestihla. Pak jsem si to uložila a odehnala medvěda (který mě málem zabil) a nakrmila jedno štěně (Ocáska - byl nejblíž a ta Tasha-hnědá a už jediná holka :D byla moc daleko a Ollie se někde šoural) a od toho průlomu řeky jsem se to snažila přelést ale on se mi utopil. Protože já místo X mačkám mezerník a pustim ho!! Grr! Měla jsem vážně náladu na zabití :D. Tady jsem to několikrát opakovala od uložené chvíle, jednou jsem celou řeku oběhla až k té základní skále a tam jsem zase místo X dala mezerník a chtěla jsem se odstřelit ._. Pak jsem to proskákala blízko území nějakého vlka který mě hned začal stíhat a já se zase musela vrátit na uloženou fázi a jít odznova. S tím Ocáskem jsem to už ale odskákala a přešla k letnímu sídlu - kde jsem se lehce ztrácela a pořád ho přecházela než mi došlo, že je to ten písek ._. A to štěně furt zdrhalo, tak jsem šla pro Ollieho, který se jako zázrakem dostal na druhou stanu řeky (řekla bych, že to udělal Lowell :D) tak jsem ho čapla a mizela s ním k letnímu sídlo. Ocásek mezitím zmizl, jak milé. Tasha která už měla srdíčko úplně růžové se dostala na druhou stranu řeky a šla si pomalu k letnímu sídlu a v polovině cesty jsem ji chytla a odnesla. Mezitím všichni kluci zdrhli, Lowell do loveckého území a ty dva malí do hlubokých lesů.. posbírala jsem se a pádila na ten písek. Lowell tam pak přišel a všechny nakrmil a.. happy end!
Měli jste vidět moji reakci :D. Ale pokusím se ji vám napsat:
"YES! YES! YES! TŘI ŠTĚNATA! YES! YES! YES!" *high fave se sestrou* "YES! YES! YES!" - podle skutečné události :D
(Já jsem ta tmavší :D)
The.. end. :D

Nebezpečný pohled - díl 2.

20. června 2014 v 16:24 | Lea |  Nebezpečný pohled
Cuef! xD
Mám se dobře, díky za optání.
Konečně jsem se dokopala k dalšímu dílu. Tento je ještě v klidu, ale příští díl bude krutý.. připravte se. No, tak užívejte kapitolky.. poslední dobou se budu snažit psát.. v hlavě mám ještě jednu povídku, ale teď jich mám rozepsaných tolik, že to nestíhám.. tohle dopíšu, pak Mysl Srdce, pak se vrhnu na Ninu(na tu se budu vrhat vždycky) a Příběh Ohnivého klanu je trošku nekonečný, takže tak. :D

Info o postavách

20. června 2014 v 7:09 | Lea |  Ignestie
Infíčko o hlavních postavách z Niny. C:
Jen stručné, abyste si nemysleli xD

Ohnivý klan - všechny kočky

13. června 2014 v 20:53 | Lea |  Obrázky Ohnivých
Yeah. Tohle si suším hodně dlouho.

25 faktů o mě

12. června 2014 v 20:43 | Lea
Sniff, jsem zpět. Po delší době, což? :D

Sherlock Holmes - test

9. června 2014 v 16:00 | Lea |  Pro vás
Nic moc :D.
Oky, je to spíš sranda. xD
Neberte to radši moc vážně O.o
Sčítejte si body C:Legendary Nina's world - díl 8.

3. června 2014 v 8:25 | Lea |  Legendary Nina world
Nom, dohrabala jsem se k tomu -.- Teď to ještě opsat ze sešitu a pak se vrhnout na další kapitoly.. konečně se to začíná rozjíždět. :3 To je můj problém - začnu nudně a nedopíšu to.. protože se to rozjíždí až později :D
Fajn, už nezdržuju.. přeji pěkné počtení ^^

Kopírování se trestá smrtí.
Chceš si pokecat? Chat ZDE

Flag Counter