Z větru se stane vichřice. Tma obepne les a pouze světlo spasí vás. - Věštba Flekaté kožešiny

Leden 2016

Psací Battle

31. ledna 2016 v 16:42 | Lea
Tak co vysvědčení? Já mám vyznamenání :3
Vím, že moc nestíhám(nepíšu). Budu se to zkoušet nějak.. nahradit :D S kamarádem jsme si dávali souboj kdo lépe popíše naši učitelku na matematiku a podle našeho soudce jsem vyhrála já, ale mě se líbilo víc kamarádovo. Je výstižnější, dle mého :D

Moje:
Seděla jsem v lavici a zaujatě si okusovala nehty. Čekaly jsme na profesora či profesorku na matiku, která más bude s radostí týrat příštích pár let, pokud budeme mít tu smůlu. Všichni ve třídě něco mleli a utvářeli tiché šemění, které muselo být slyšet až na chodbu. Zrovna když jsem chtěla začít čmárat tužkou obrázky na naši hnusnou, šedivou lavici, dveře se otevřely dokořán a všichni zmlkli. V druhé lavici u okna se teda bavili dva kluci, jako by si ničeho nevšimli, ale ti se samozřejmě nepočítají.
Naše matematikářka mě ohromila. V první sekundě jsem si říkala, co je to za člověka. Když jsem spozorovala její oblečení, vzpomněla jsem si na mámu. Bílá košile s černými doplňky, sukně na jedné straně s rozparem až na stehno. Vysoké boty se k tomu nehodily, očekávala jsem, že každou chvíli brkne o široký podpatek. Její nohy byly skoro bílé s mnoha fialovými, vystouplými žílami, které se ani nesnažila schovat. Neměla silonky ani nic podobného, což se do společnosti nehodí. Díkybohu měla dlouhý rukáv, bála jsem se, co bych pod ním zahlédla. Tvář měla hranatou a ostře řezanou, oči zapadlé a tmavě namalované. Na tvářích měla pár neidentifikovatelných organismů (asi bradavice). Uhnaný výraz, rozpraskané rty, které si co chvíli olizovala, když se chystala promluvit nasvěčovaly tomu, jak ráda na nás bude řvát. Vlasy měla tmavé a padaly jí na ramena. Vypadala, jako by si na ní někdo zkoušel tmavočervené ombré i melíry a pak se to zkoušel zamalovat černou barvou. Takže byly jaksi podivně flekaté. Nestála moc blízko mě, ale asi se neobtěžovala používat voňavky, které by jí ale stejně nepomohly.
"Vyndejte si zápisníky. Oznámím vám vstupní test a vaše pomůcky. Vy dva! Nebavte se, když mluvím já!" V duchu jsme se modlila za to, aby měla alespoň dobré srdce, ale mé naděje pohasly jako slibové uhlíky v dešti. Super. Její hlas byl jako kvákání ropuchy, která si zapomněla vzít pastilky proti kašli. Jestli mě tohle monstrum bude učit šest let, brzy mě povezou do Bohnic.

Kamarádovo:
Užíval jsem si krásné chvíle s přáteli, když v tom se před námi zčistajasna zjevil démon samotný. Na vánočním Slunci se zaleskly krvavě rudé namalované rty, které následně oslnily všechny mé spolužáky včetně mě. Netvor vyvalil své krví zalité oční bulvy, a hledě na nás, se otočil. Vražedně shlížel na nás, své bezmocné otroky, olizuje svůj prohnilý chrup a popraskané rty. Z jeho ohyzdného obličeje trčelo tucet bradavic obklopených silnou vrstvou vyteklého hnisu. Pět špinavých brad pláclo o krk, když nestvůra dopadla na učitelský trůn. Vycenila svých pár zbývajících zkažených zubů a vypustila do vzduchu směsici smrtelně jedovatých plynů. Já, jakožto žák sedící před katedrou, jsem v tu ránu upadl do bezvědomí. "Mé jméno je Šoukalová, Monika Šoukalová…" procedila přes svá slinami potřísněná ústa.

Kdo je podle vašeho vítěz? :D

Fanfikce Harry Potter - díl 11.

18. ledna 2016 v 16:21 | Lea |  Fanfikce Harry Potter
Ahojda!
Vsadím se, že mi věříte, jak děsné to ke konci pololetí ve škole bývá. -.- A zvlášť, když bojujete o vyznamenání! (Hrozí mi jen 2 trojky a pokud si je opravím + budu mít z češtiny za 1, mám to v kapse!)

Věty na jedno písmeno

10. ledna 2016 v 11:53 | Lea
Určitě jste to už někde viděli: Věty, kde slova začínají jen na jedno písmeno, ale jinak to žádná pravidla nemá! :D Taky jsem si to zkusila.

K
Krásný kocour koprně kráčel ke krákajícímu kabátu. Kabát krmil krušný klobouk, který ke kráse kocoura klamal.

L
Laskavá liška ladně lichotila línému lišíkovi, kiščata lámala lískový luk. Lechtiví labužníci lozili lodyhami.

R
Rychlý Radek roloval roletu, rád rumburačil rubidium. Racochejlův Rákosníček rýsoval rudý ručník.

N
Normální námořník nenápadně napadl nemocného neandrtálce, nesoucího nový náklad namířený na Normandii. Neschopný nakouknout nahoru, napálil námořníka následovně: nemilosrdně nabil nerozbitnou nokii nalezenou na náměstí Německa. Námořník nic neočekával, nešťastně nakradl Nimbus 2000 na nemravný náklaďák.

Zkuste napsat svoje věty, jsem zvědavá. :D
Leu
PS: Už píšu fanfikci HP a poté Noční klan :)

Kopírování se trestá smrtí.
Chceš si pokecat? Chat ZDE

Flag Counter