Z větru se stane vichřice. Tma obepne les a pouze světlo spasí vás. - Věštba Flekaté kožešiny

Duben 2017

Ohnivý klan DRUHÁ SÉRIE - kapitola 2.

14. dubna 2017 v 15:48 | Lea |  Ohnivý klan DRUHÁ SÉRIE
Jsem ten nejpomalejší slimák na světě, vím to.Úžasný Nemůžu dostat nějaký titul? To by bylo super xD
Btw, vážně jsem nechtěla udělat z vlků ty tupá zvířata, jako to bylo v originálních knihách. Zvlášť ne potom, co jsem četla Zákon smečky. :D

Zrzavá učednice stála jako socha na místě, všechny chloupky do jednoho se jí naježily strachem. Byla přikrčená za pár trsy kapradí, takže ji nikdo nemohl vidět. Kdyby se na ni vlk rozhodl zaútočit, neměla by nejmenší šanci.
Mourovatý kocour vypadal také znepokojeně, srst na krku se mu zježila a postavil se na všechny čtyři tlapky. Ale i přes to zůstal. Proč sakra neutíká? Pokud ho tu spatří takhle blízko u hranic, nebudou mít ani nejmenší slitování. Na druhou stranu, právě se vkradl na území Ohnivého klanu, takže by si to i zasloužil.
Křoví na druhé straně mýtiny se zachvělo a na světlo vystrčil čumák černobílý a šedý vlk. Společně šli bok po boku, obezřetně se rozhlíželi a nakonec jim pohled padl na válečníka Nočního klanu. Plamínka ho teď začala docela litovat. Zahlédla, jak nervózně překročil z packy na packu a drápy zarýval do kamene. Měl strach.
"Volal jsi nás?" Zavrčel černobílý vlk podivným štěkavým tónem. Kocour se přikrčil a zastříhal ušima, jako by přemýšlel nad odpovědí.
"Marníš naším časem! Pamatuj, že tě můžeme hned na místě zabít!" Zavyl ten šedivý a udělal pár kroků směrem k válečníkovi.
"To už jsem kdysi slyšel." Sykl si spíš sám pro sebe, takže ho vlci nemohli slyšet. Zvedl hlavu, přimhouřil oči a podíval se vzhůru k černobílému vlkovi - proti němu byl opravdu maličký.
"Přišel jsem udělat nabídku. Nebudete chodit na naše území a necháte všechny naše klany být. Viděl jsem, co připravujete posledních pár měsíců. Ještě jednou sem vkročíte a-"
"A co?" Zasmál se první vlk. "Nemáš co nabídnout a vyhrožovat mi - vyhrožovat nám - nemusím snad říkat, jak moc nicotná hrozba to je."
"Schiann, věř mi, nepřišel bych sem, pokud bych neměl co nabídnout tvé smečce." Takže to nakonec byla černobílá vlčice. Schian zvědavě a zároveň už velmi otráveně natočila hlavu na stranu.
"Připomínám ti, já nemám čas-"
"Dobře, dobře." Zhluboka se nadechl a Plamínka zahlédla, jak se chvěje. "Celé území vodopádu. Bude vaše."

Kopírování se trestá smrtí.
Chceš si pokecat? Chat ZDE

Flag Counter